LEXO PA REKLAMA!

SHKARKO APP

I grabitën paratë dhe e dhunuan/ Ndërron jetë në spital 89 vjeçari

2022-11-20 10:08:00, Kronika CNA
I grabitën paratë dhe e dhunuan/ Ndërron jetë në spital
Foto ilustruese

89 vjeçari Ç.SH ka humbur jetën në spital pasi u dhunua nga grabitësit të cilët nën kërcënimin e armës dhe dhunës vodhën një shumë parash në banesën e të moshuarit.

Sipas asaj që raportohet në media me titra, 89 vjeçari nuk ka mundur t’iu mbijetojë plagëve të marra nga dhuna e ushtruar nga autorët.

Pak më parë, policia njoftoi se dy autorët e dyshuar të vjedhjes janë prangosur./ CNA.al

 

Lajmet e fundit nga