LEXO PA REKLAMA!

SHKARKO APP

E rëndë në Shkodër/ Plagoset një person me thikë

2023-01-26 19:07:00, Kronika CNA

E rëndë në Shkodër/ Plagoset një person me thikë

Një plagosje ka ndodhur mbrëmjen e sotme në qendër të qytetit të Shkodrës.

Nga informacionet paraprake, raportohet se një person është qëlluar me thikë gjatë një sherri.

Ende janë të paqarta rrethanat e plota të kësaj ngjarjeje, ndërsa i plagosuri është dërguar menjëherë në spital.

Policia ka shkuar në vendngjarje dhe pritet të hedhë më shumë dritë mbi këtë plagosje./ B.A. – CNA.al

Lajmet e fundit nga