LEXO PA REKLAMA!

SHKARKO APP

E rëndë në Gramsh/ 67 vjeçari hidhet nga kati i katërt i spitalit

2023-03-30 08:49:00, Kronika CNA
E rëndë në Gramsh/ 67 vjeçari hidhet nga kati i
Foto ilustruese

Një ngjarja e rëndë ka ndodhur sot në spitalin e Gramshit.

Një pacient 67 vjeçar është hedhur nga kati i katërt i spitalit, nga dhoma ku ishte shtruar.

Ngjarja ka ndodhur rreth orës 07:00 të mëngjesit.

67 vjeçari ka pësuar fraktura të shumta në trup dhe hemorragji, ndërsa është nisur drejt spitalit të Traumës, në gjendje të rëndë për jetën.

Pacienti ishte i shtruar në repartin e patologjisë që prej katër ditësh./ CNA.al

Lajmet e fundit nga