LEXO PA REKLAMA!

SHKARKO APP

Bie zjarr në një azil/ Lëndohet një e moshuar në Kavajë

2023-01-23 15:38:00, Kronika CNA
Bie zjarr në një azil/ Lëndohet një e moshuar në
Foto ilustruese

Një zjarr ka rënë ditën e sotme në një qendër për të moshuar, në Kavajë.

Si pasojë është dëmtuar lehtë një e moshuar që qëndron në këtë qendër.   

Nga informacionet paraprake, dyshohet se zjarri ka rënë aksidentalisht. Flakët janë shuar pas ndërhyrjes së shërbimeve zjarrfikëse. 

Ndërkaq, grupi hetimor ndodhet në vendngjarje dhe po punon për zbardhjen e plotë të rrethanave të ngjarjes./ B.A. - CNA.al

Lajmet e fundit nga