LEXO PA REKLAMA!

SHKARKO APP

Vrasja e policit në Kosovë/ Rama: Përulem me nderim, dha jetën në krye të detyrës

2023-09-25 08:07:00, Aktualitet CNA
Vrasja e policit në Kosovë/ Rama: Përulem me nderim, dha
Foto ilustruese

Kryeministri Edi Rama e ka nisur mëngjesin e sotëm duke nderuar policin e vrarë në Leposaviq, Afrim Bunjakun.

Kryeministri ka publikuar një foto me flamurin e Kosovës të ulur në gjysmështizë dhe krahas shkruan se përulet me nderim ndaj Afrim Bunajkut, i cili dha jetën në krye të detyrës.  

“MIRËMËNGJES me përuljen me nderim për efektivin e Policisë së Kosovës, Afrim Bunjaku, i cili dha jetën në krye të detyrës”, shkruan Rama./ CNA

Lajmet e fundit nga