LEXO PA REKLAMA!

SHKARKO APP

Rama jep lajmin/ Hapen konkurset ndërkombëtare për stadiumet e Vlorës, Durrësit dhe Korçës

2023-02-08 17:06:00, Aktualitet CNA

Rama jep lajmin/ Hapen konkurset ndërkombëtare për stadiumet e

Hapen tre konkurset ndërkombëtare për stadiumet e Vlorës, Durrësit dhe Korçës.

Lajmin e ka bërë të ditur kryeministri Edi Rama, i cili njofton se tre stadiumet do t?i kthejë në qendra të reja qytetesh.

Kreu i qeverisë pretendon se këto stadiume do të jenë atraksione për të gjitha moshat.

?U çelën tre konkurset ndërkombëtare për stadiumet e Vlorës, Durrësit, Korçës të cilat synojmë t?i kthejmë në qendra të reja qytetesh, plot jetë në çdo ditë të javës e atraksione për të gjitha moshat?, shkruan Rama në rrjetet sociale./ B.A. ? CNA.al

Lajmet e fundit nga