LEXO PA REKLAMA!

SHKARKO APP

E fundit!

x

Aksioni i IKMT-së për pastrimin e bregdetit/ Shembet ndërtesa 7 katëshe pa leje e Hysenbelliut

2022-12-04 15:01:00, Aktualitet CNA
Aksioni i IKMT-së për pastrimin e bregdetit/ Shembet ndërtesa 7
Foto ilustruese

IKMT ka nisur aksionin për prishjen e ndërtimeve pa leje të Irfan Hysenbelliut, të cilat kishin zaptuar bregdetin dhe hapësirën publike.

Ndërtesa 7 katëshe e "Prestige Resort" është shembur. 

Inspektorët e IKMT dhe policisë së Shtetit kanë marrë të gjitha masat për perimetrin e sigurisë dhe lajmërimin e banorëve të zonës.

Lajmet e fundit nga