LEXO PA REKLAMA!

SHKARKO APP

E fundit!

x

Foto-Begaj “tradhëton” Ramën/ Ja me kë e zëvendësoi

2022-11-29 10:46:00, Aktualitet CNA

Foto-Begaj “tradhëton” Ramën/ Ja me kë e

Në Varrezat e Dëshmorëve në Tiranë janë  kryhen homazhe për të përkujtuar 78-vjetorin e Çlirimit të Shqipërisë, pas Luftës së Dytë Botërore.

Në ceremoninë ku u kryen homazhe, morën pjesë presidenti i vendit Bajram Begaj, kryetarja e Kuvendit Lindita Nikolla si dhe kryebashkiaku i Tiranës, Erion Veliaj, të cilët vendosën kurora me lule në monumentin e ‘Nënës Shqipëri’.

Në ceremoni ra në sy mungesa e kryeministrit Edi Rama, i cili një ditë më parë ishte personazhi politik kryesor në Vlorë.

CNA.al do të sjellë foto nga ceremonia të shkrepura nga LSA, ku vërehet një lumturi e Presidentit Bajram Begaj përballë kryebashkiakut të Tiranës Erion Veliaj.

Foto-Begaj “tradhëton” Ramën/ Ja me kë e

Begaj është shfaqur i lumtur, i përzemërt, miqësorë më nje shikim plot dashuri përballë Veliaj, teksa i shtrëngon dorën, duke e “tradhëtuar” kështu dashurinë për kryeministrin.

Foto-Begaj “tradhëton” Ramën/ Ja me kë e

Të paktën këto ndjesi ka përcellë Begaj me gjuhën e trupit dhe që është kapur nga objektivi i aparatit./CNA.al

Foto-Begaj “tradhëton” Ramën/ Ja me kë e

Lajmet e fundit nga